Dziękuję za dobrą współpracę w Szpitalu Specjalistycznym w Zabrzu
08-08-2022

Rozwijamy się tylko wtedy, kiedy stawiamy przed sobą nowe wyzwania - te słowa pisarki Beth Fantaskey potwierdzają, że szanse sprawdzenia się w różnych sytuacjach bardzo mocno wspierają ścieżki naszej zawodowej kariery.

 
 

W pewnym sensie jestem tego przykładem, a wyzwania to już prawie moja specjalność. Staram się nigdy nie zamykać na rozwój, podnoszenie swoich kwalifikacji i wykształcenia.

Miałem możliwość w ostatnich miesiącach pełnić funkcję pełnomocnika zarządu w Szpitalu Specjalistycznym w Zabrzu Sp. z o o, znanym w regionie i w kraju. Dzięki tym doświadczeniom jeszcze lepiej poznałem tajniki zarządzania dużą placówką medyczną. Za czas spędzony w tym miejscu, wsparcie oraz merytoryczną współpracę szczególnie dziękuję prezesowi Krzysztofowi Żabickiemu oraz dyrektorowi ds medycznych Grzegorzowi Banasikowi. Podziękowania przesyłam kadrze kierowniczej, lekarzom, pielęgniarkom, pracownikom medycznym i administracyjnym oraz całej obsłudze! Życzę Wam, aby szpital nadal odnosił wiele sukcesów, działając z pożytkiem dla mieszkańców.

To m.in. dzięki tym doświadczeniom zostałem powołany przez zarząd województwa śląskiego na stanowisko p.o. Dyrektora  Okręgowy Szpital Kolejowy w Katowicach. To dla mnie wielki zaszczyt, zarazem jednak kolejne i ogromne wyzwanie. Podejmuję się tej funkcji odważnie i z przeświadczeniem, że placówka z wielkim dorobkiem przecież i z wieloma sukcesami będzie nadal dynamicznie się rozwijać dla dobra całego naszego regionu. Dołożę ku temu wszelkich starań.

Nawigacja

Adam Trzebinczyk