Cancer coaching w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym
10-02-2022

Praca z drugim człowiekiem daje mi ogromną satysfakcję i chęć do dalszego działania.To wielka odpowiedzialność, ale i niezwykła satysfakcja.

 
 

Pamiętacie pilotażowy program „Cancer coaching”, którego realizację z grupą wspaniałych coachów rozpoczęliśmy w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym im. prof. Kornela Gibińskiego w Katowicach wraz z Fundacją Onkologiczną Rakiety?

Okazało się, że to działania bardzo potrzebne. W czasie spotkań na oddziale chemii dziennej w UCK, mieliśmy okazję rozmawiać z pacjentami, którzy mówili wprost: brakuje nam kontaktu z drugim człowiekiem. Rozmowy. Skonfrontowania się z lękami i strachem. Czasem zwykłego, wspólnego milczenia.
 
Kontynuujemy te działania: chcemy wspólnie uczyć się siebie. Tego, jak mądrze wspierać chorych onkologicznie, jak samemu zapobiegać nowotworom przez skuteczną profilaktykę. Chcemy po prostu pomagać. Dlatego kontynuujemy współpracę, będziemy uczyć się dalej. Kolejnym krokiem jest wolontariat. Dziś właśnie zostałem wolontariuszem w „Rakietach”. Będę wspierać działania na rzecz chorych na nowotwory, wykorzystując do tego swoją wiedzę, doświadczenie i dając to, co najcenniejsze - czas i uwagę.

Praca z drugim człowiekiem daje mi ogromną satysfakcję i chęć do dalszego działania.To wielka odpowiedzialność, ale i niezwykła satysfakcja. Jeśli potrzebujecie wsparcia, rozmowy coachingowej, pomocy - jestem do Waszej dyspozycji w co drugi piątek w miesiącu. Wystarczy zadzwonić i się umówić na spotkanie, tel. 662 598 218. Czekamy na Was!

Teraz jest czas, by przekazać swój 1% organizacjom, które pomagają. Jeśli bliskie są Wam działania na rzecz chorych onkologicznie, zachęcam do przekazania go na rzecz Fundacji Onkologicznej Rakiety. KRS: 0000414091 i koniecznie z dopiskiem: Oddział Południe.

Cancer coaching w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym
Cancer coaching w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym
Cancer coaching w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym

Nawigacja

Adam Trzebinczyk